Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Predaj nehnuteľností

Každý majiteľ nám dá za pravdu ak povieme, že chce svoju nehnuteľnosť predať za najvyššiu cenu a najkratší čas. Vieme ako nato! S nami to jednoducho a bez stresu zvládnete.
Na prvom stretnutí a zoznámení sa s Vami a Vašimi predstavami si určíme ciele ktoré chceme dosiahnuť. Dáme to na papier a podpíšeme. Následne sa pustíme do predaja!

1. Oboznámenie sa s nehnuteľnosťou

Pred každým predajom nehnuteľnosti je potrebné sa s danou nehnuteľnosťou do podrobna oboznámiť. Je potrebné si overiť jednotlivé právne vzťahy danej nehnuteľnosti v prvom rade u majiteľa, občas je potrebné si niektoré veci potvrdiť aj na vybraných orgánoch. Realitný maklér musí vedieť o danej nehnuteľnosti všetko. Ak existujú určité nezrovnalosti je potrebné ich vyriešiť pred predajom aby sa potenciálny kupujúci neodradil a predaj prebehol hladko.

2. Analýza trhu – stanovenie ceny

Každý predávajúci ma predstavu koľko by chcel dostať za svoju nehnuteľnosť. Často však vychádzajú z nesprávnych údajov porovnávania. Realitný maklér spoločnosti IMMO Cassovia vychádza pri stanovení ceny z podrobných údajov o vašej nehnuteľnosti a analýzy súčasného stavu na trhu s nehnuteľnosťami. Na základe týchto údajov stanovíme cenu a vyberieme vhodnú stratégiu predaja.

3. Úprava nehnuteľnosti HOME – STAGING

Prvý dojem spraví Vaša nehnuteľnosť len raz. Preto je potrebné vyzdvihnúť maximálne potenciál Vašej nehnuteľnosti. Vašu nehnuteľnosť pred predajom a fotografovaním upravíme aby bola jedinečná a zároveň všestranná. Cieľom home-stagingu je vytvoriť pocit u kupujúceho že táto nehnuteľnosť spĺňa všetky jeho požiadavky. Štúdie a štatistiky dokazujú že vďaka home-stagingu sa dokáže Vaša nehnuteľnosť predať rýchlejšie a drahšie.

4. Fotenie, video 3D scan

Fotky, video a 3D scan je prvý kontakt kupujúceho s Vašou nehnuteľnosťou. Kvalitné fotografie od profesionálneho fotografa je prvým zaručeným krokom ku úspešnému predaju. Je potrebné aby práve fotky a video Vašej nehnuteľnosti zaujali kupujúceho natoľko aby sa rozhodol ísť na obhliadku. Pri 3D scane nehnuteľnosti vieme potenciálnemu kupujúcemu pomôcť pri orientácií v byte a potvrdiť mu že práve Vaša nehnuteľnosť je tá pravá preňho.

5. Inzercia – prezentácia – cielený marketing

Vašu nehnuteľnosť budeme inzerovať s odborným popisom na relevantných a najnavštevovanejších realitných portáloch a sociálnych sieťach. Využívame cielený marketing aby sme oslovili správnych záujemcov čo hľadajú nehnuteľnosť Vášho typu. Nečakáme s rukami vo vreckách na kupujúceho ale vyhľadávame kupujúcich. Disponujeme vlastnou databázou zákazníkov, ktorých pravidelne oslovujeme s každou nami ponukanou nehnuteľnosťou. Často sa tak stane že nájdeme kupujúceho ešte pred oficiálnym zverejnením.

6. Obhliadka nehnuteľnosti

Obhliadka je prvý fyzický kontakt kupujúceho s nehnuteľnosťou, preto je tento bod najdôležitejší. Náš skúsený realitný maklér odprezentuje Vašu nehnuteľnosť na najvyššej úrovni a prevedie ňou záujemcu osobne. Vďaka dôkladnej príprave vieme presne vyzdvihnúť potenciál Vašej nehnuteľnosti a odpovedať na všetky otázky kupujúceho.

7. Právny servis – rezervácia, podpis kúpnych zmlúv, úrady

Kvalitný právny servis je základom bezpečného prevodu vlastníckych práv a peňazí medzi kupujúcim a predávajúcim. Spolupracujeme výlučne len s právnikmi ktorých zameranie je oblasť nehnuteľností. Naši právnici sú nám k dispozícií nonstop. Ku každej zmluve pristupujeme odborne a s maximálnym dôrazom. V spolupráci s našimi právnikmi dohliadame na bezproblémový priebeh predaja a informujeme zákazníkov a každom kroku. Nemusíte chodiť na žiadne úrady, všetko vybavíme za Vás!

8. Odovzdanie nehnuteľnosti

Po úspešnom predaji odovzdávame oficiálne nehnuteľnosť. Aj po odovzdaní sme stále na telefóne pre našich klientov, ak by ste potrebovali poradiť alebo pomôcť.