Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing.Ladislav Palencsár

Ing.Ladislav Palencsár

riaditeľ

  • Slovensky
  • English
  • Magyar
  • Česky

Moje meno je Ladislav Palencsár a v oblasti nehnutelností pôsobim niekoľko rokov. Rovnako ako moje predchadzajúce pracovné miesta boli založené na komunikácií a dôvere ľudí, tak aj táto prácá je u mňa založená na týchto pilieroch.

Ako obchodný zástupca pre medznárodnú spoločnosť bola moja práca a úspech založené na komunikácií a vzájomnej dôvere zákazníkov. Prácu realitného makléra som začal vykonávať popri práci vo voľnom čase. Už pri uzavretí svojho prvého obchodu som vedel, že toto je tá práca ktorú chcem po zvyšok svojho života vykonávať.

Počas rokov praxe vo svete obchodu sa mi potvrdilo, že spôsob ako sa stáť dlhodobo úspešným je odviesť kus kvalitnej práce a tým prekonať očakávania zákazníka.

Každý predaj je pre mňa nečim jedinečným a odlišným, preto pristupujem ku každému predaju s maximalným nasadením.

S tímom profesionálov ponúkame zákazníkom odborné služby v oblasti rekonštrukcie bytov, Home Staging, bytová architektúra, profesionálne fotografie, videá, 3D scany, vizualizácie, cielený marketing na socialných sietach, inzercia na mnohých realitných portáloch. Všetky tieto služby využívam nato aby som Vašu nehnuteľnosť predal za najvyššiu cenu a prekonali Vaše očakávania.

Dbám na svoje dobré meno a meno realitnej kancelárie IMMO Košice, naše recenzie hovoria za nás.

Ak potrebujete kúpiť, predať, prenajať alebo len poradiť v oblasti nehnuteľností neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si stretnutie.

Kontaktujte ma